Meditačná platforma v Paldenlingu

Na prechádzke v starom bukovo-hrabovom lese neďaleko Paldenlingu môžete uzrieť medzi dvoma stromami a nad malým potôčikom túto krásnu drevenú platformu. Perfektné a ničím nerušené miesto na jogu, či meditáciu alebo relax, piknik. Ďalší z projektov financovaných vďaka Vašej podpore projektu príbeh vône.

 

 

Centrum Paldenling sa nachádza v malej dedinke Lysa Gora v Nízkych Beskidách na juho-východe Poľska. Pre jeho výhodnú lokalitu na lazoch – mimo ruch mesta – a zároveň pre jeho dobrú prístupnosť aj autom sa toto centrum teší celoročnej návštevnosti ľudí – nie len poľskej ale aj iných národností , ktorí si prichádzajú odpočinúť, cvičiť jogu alebo meditovať.

 

Ako plynie čas, Paldenling rastie a to nielen na kráse, ale aj návštevníkov je čoraz viacej, a tak pribudla potreba na kľudné tiché miesto mimo budovu centra. Tzn. útočisko pre tých, ktorý chcú tráviť trochu času so sebou samým. Toto zaujímavé miesto v lese medzi stromami nad potôčikom príjemné ochladzuje v lete a jeho zvuk pôsobí relaxujúco.

 

Riešením je táto jednoduchá drevená platforma, postavená na železných tyčiach zahĺbených do buku a hrabu, na ktorých stojí päť drevených trámov s doskami.

Na postavenie platformy sa použilo odpadové železo a vysoko motivovaní dobrovoľníci 🙂

 

50 EUR na trámy a dosky a platforma bola na mieste!